[LAZ] Sniper Elite TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sniper Elite Online [LAZ] Clan®

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi DefteriRadyo

[LAZ] vs SovS* 3-1

+2
rizelii
[LAZ] GOBEL TR
6 posters
YazarMesaj
[LAZ] GOBEL TR
Admin
Admin
[LAZ] GOBEL TR

Erkek
İş/Hobiler : Mühendis
Lakap : Gobel
Ruh Hali : [LAZ] vs SovS* 3-1 Sarhos10gx6
Tuttugu Takım : [LAZ] vs SovS* 3-1 Tss
Ülkesi : [LAZ] vs SovS* 3-1 Trky
Rep Gücü : 951

[LAZ] vs SovS* 3-1 Empty
MesajKonu: [LAZ] vs SovS* 3-1   [LAZ] vs SovS* 3-1 Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 11:17 pm

[LAZ] TAKIMI AVRUPA LİGİNE İYİ BİR SONUC İLE BASLADI ! İLK MAP KAYBETMEM,İZ BİRAZ TAKIM OYUNUNDA DİSİPLİNLİ OLMAMIZI SAĞLADI ! DİĞER MAPLAR İSE SADECE SİVRİ SİNEK GİBİYDİ AMA UGRASTIRDILAR BİZİ YALAN YOK 2.MAP YOKMU MACIN DÜĞÜM NOKTASI ORASI İDİ ÜST ÜSTE 3 ADAM VURUNCA YENMEK İÇTEN BİLE OLMADI DİĞER ARKADASLARADA HELAL OLSUN HEPPSİ ADAMDIR SON MAP CAMOKA OYUNA GİRİNCE Smile LAPTOP DAN GİRDDİ SAOLSUN OYNAMADI OYALADI TAM KOMEDİYDİ GÖRECEKSINIZ Smile CAMOKA SADECE OYALADI ISTE TKAIM OYUNU BUYDU SON MAP 4 E 3 OYNADIK VE KAZANDIK CAMOKANIN 0 ADAMLA OYUNU BITIRMESINDEN BUNU GÖREBİLİRSİNİZ Smile İŞTE FOTOLAR:

[LAZ] vs SovS* 3-1 115

[LAZ] vs SovS* 3-1 215

[LAZ] vs SovS* 3-1 316

[LAZ] vs SovS* 3-1 414
http://lazzvegazz.tk
rizelii
Normal Uye
Normal Uye

Erkek
İş/Hobiler : sniper elite
Lakap : rizelii
Rep Gücü : 132

[LAZ] vs SovS* 3-1 Empty
MesajKonu: Geri: [LAZ] vs SovS* 3-1   [LAZ] vs SovS* 3-1 Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 8:38 am

yakışır Very Happy
[LAZ]*|'ÇaRSI'|*
Admin
Admin
[LAZ]*|'ÇaRSI'|*

Erkek
İş/Hobiler : Beşiktaş
Lakap : ÇaRŞI
Ruh Hali : [LAZ] vs SovS* 3-1 Tembel10ej6
Tuttugu Takım : [LAZ] vs SovS* 3-1 Bjk
Rep Gücü : 479

[LAZ] vs SovS* 3-1 Empty
MesajKonu: Geri: [LAZ] vs SovS* 3-1   [LAZ] vs SovS* 3-1 Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 9:59 am

Lige galibiyetle başlamak güzeldi bunu başardık helal olsun
http://lazzvegazz.tr.cc/
[LAZ]«Camoka»TR
Admin
Admin
[LAZ]«Camoka»TR

Erkek
İş/Hobiler : AmeLeee ;))
Lakap : Camoo;)
Ruh Hali : [LAZ] vs SovS* 3-1 Psikop10nl6
Rep Gücü : 560

[LAZ] vs SovS* 3-1 Empty
MesajKonu: Geri: [LAZ] vs SovS* 3-1   [LAZ] vs SovS* 3-1 Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 11:31 am

HELAL OLSUN [LAZ] Clenine ...[LAZ] Cleni maçlarinda camoka görünsün yeter o maç garanti bizimdir...TRABZON şişman büfede arkadaşla demlenirken gobelin ödemelisini aldim sans eseri üniversiteden gelirken lepto yanimdaydi kafamda 3 kırmızı tuborg tan sonra ortata oyalamaya çalıştım Gobele maç öncesi dedim beni al ama Cakal alacam dedi bende ok dedim çakalı bulamamıs heralde eski üyemiz didoyu almis didonunda son mapta isi cikinca ben gelmek zorunda kaldım...Leptopda mausta yoktu olsa yine bir iki adam çakacaktım adam dedigim gibi varlığımız yeterli
ÇARŞI ADAM SANA HELAL OLSUN ...Adamım airpotu yükyeli çok kısa bir zaman oldu ama üstünlügünü gösteriyorsun airpotta sanada yakışan budur
KISACASI HEPİMİZE HELAL OLSUN ZONKMAN AGA SANADA '''SEN ADAMSIN [LAZ] CLENİ ADAMDIR ''' [LAZ] vs SovS* 3-1 206737 [LAZ] vs SovS* 3-1 206737 [LAZ] vs SovS* 3-1 206737 [LAZ] vs SovS* 3-1 480119 [LAZ] vs SovS* 3-1 480119 [LAZ] vs SovS* 3-1 480119 [LAZ] vs SovS* 3-1 480119 [LAZ] vs SovS* 3-1 480119 [LAZ] vs SovS* 3-1 480119
http://www.lazzvegazz.tk
[LAZ]*|'ÇaRSI'|*
Admin
Admin
[LAZ]*|'ÇaRSI'|*

Erkek
İş/Hobiler : Beşiktaş
Lakap : ÇaRŞI
Ruh Hali : [LAZ] vs SovS* 3-1 Tembel10ej6
Tuttugu Takım : [LAZ] vs SovS* 3-1 Bjk
Rep Gücü : 479

[LAZ] vs SovS* 3-1 Empty
MesajKonu: Geri: [LAZ] vs SovS* 3-1   [LAZ] vs SovS* 3-1 Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 4:26 pm

Eyw adam laz clanındaki herkes adamdır as kadromuzla çıkmadık ama yinede yendik as kadromuzla çıktığımız hiç bir maçı kaybetmeyiz rahat olsun herkes avrupa şampiyonu olduk sırada dünya şampiyonluğu var bunuda başarabilecek kaliteye sahibiz yeterki kendimize güvenelim...!
http://lazzvegazz.tr.cc/
[LAZ]_CLASS_TR
Admin
Admin
[LAZ]_CLASS_TR

Erkek
Rep Gücü : 251

[LAZ] vs SovS* 3-1 Empty
MesajKonu: Geri: [LAZ] vs SovS* 3-1   [LAZ] vs SovS* 3-1 Icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 4:40 pm

ADAMLAR DÜN KAFAM MASTİYDİ EMMOGLU GOBEL DEDİKİ GEL DEDİ MAÇA DEDİM YOK GELİRSEM KAYBETERİZ ODA ANLAYIŞLI ŞEKİLDE Bİ İKİ KÜFÜR ÇAKTİ BANA AMA ANLASTIK CARŞİNİNDA DEDİGİ GİBİ İNANIRSAK BASARIRIZ BUNADA İNANIYORUZ BU TAKIMDA KÖTÜ OYUNCU HEPSİ BİRBİRİNDEN KALTELİ BEN CLASS OLRAK LAZ CLENİNE ÖLENE KADAR HİZMETE HAZIRIM Smile
[LAZ] GOBEL TR
Admin
Admin
[LAZ] GOBEL TR

Erkek
İş/Hobiler : Mühendis
Lakap : Gobel
Rep Gücü : 951

[LAZ] vs SovS* 3-1 Empty
MesajKonu: Geri: [LAZ] vs SovS* 3-1   [LAZ] vs SovS* 3-1 Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 5:14 pm

ARKADAŞLAR DEDİKLRİNİZE KATILIYORUM İYİSİYLE KÖTÜSÜ İLE BU MAÇI ATLATTIK Smile SIMDI SIRADA HS MAÇI VAR DAHA DİKKATLİ OLMAMIZ LAZIM CAMO SEN VARYA OLDURDUN BENİ GÜLMEKTEN HELAL OLSUN SİZLERE RİZELİ HEMSERIM EYWALLAH HEPİNİZ DEDİGİM GİBİ ADAMSINIZ DAHA SÖZE NE HACET DDDDDDDDDDDDDD

AMA MAÇTA ZONKMANDA KALİTELİ OYNADI SAOLSUN HERKES 4,4LÜK OYUN OYNADI OYNAYAN HERKESİN ELLERİNE SAĞLIK BU MAÇI FAZLA BÜYÜTMEYE GEREK YOK ÖNÜMÜZDE DAHA ZOR MAÇLAR VAR KALIN SAĞLACAKLA Smile
[LAZ] BUYUK REIS
Normal Uye
Normal Uye

Erkek
İş/Hobiler : Güvenlik Sistemleri
Lakap : Tekçi
Rep Gücü : 34

[LAZ] vs SovS* 3-1 Empty
MesajKonu: Geri: [LAZ] vs SovS* 3-1   [LAZ] vs SovS* 3-1 Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 1:22 pm

WAYYY HELAL olsun size bu takım ilk 2 de yer alır demedi deme ibrahim ggg d
http://www.lazzvegazz.tk

[LAZ] vs SovS* 3-1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [LAZ] vs SovS 4-0
» [LAZ] vs SovS* 2-2